Pansion Savina

Crna Gora - Herceg Novi

3.0

Hotel

Sopstveni prevoz

Informacije

Crna Gora
Herceg Novi

Ukupno noćenja

Ukupno dana

Posalji upit

Ukoliko nisi siguran, kontaktiraj

Ime i prezime

Telefon

Email adresa

Broj odraslih putnika

Broj dece

Koliko deca imaju godina

Budžet u eurima

Destinacija

Termin

Vrsta prevoza

Dodatne napomene vezane za putovanje

Poruka

Cenovnik
Opis smeštaja
Uslovi plaćanja

PANSION SAVINA*** / Herceg Novi
SPO za boravke do 20.06 i od 20.09 (uključen u cenu) cena po osobi i danu u €
SmeštajUslugaBroj osobado 19.06.20.06-30.06.01.07.-31.08.01.09-19.09.20.09-15.10.
Standard sobaPP2+06575817565
Standard soba PMPP2+06992989269
DUPLEX sobaPP2+26992989269
Apartman pogled vrtPP4+07575817575
Apartman pogled morePP4+28181878181
PopustiDete do 2 godine – GRATIS ; dete od 2 do 7 god (ima svoj ležaj) - 50 % popusta; dete od 7 do 12 god (ima svoj ležaj ) - 30 % popusta.
Doplate1/1 soba 60% od cene u 1/2 sobi.
NAPOMENACena uključuje pored smeštaja u odgovarajućoj smeštajnoj jedinici i ishrane, boravišnu taksu, korišćenje plaže, ležaljki i suncobrana na plaži, parking mesto.


LEGENDA: NA – najam; App – apartman; Studio: Jedna prostorija koju čine: čajna kuhinja opremljena osnovnim posuđem i naznačeni broj ležaja; ND – noćenje sa doručkom;

PP – polupansion (doručak i večera); PA – pun pansion (doručak, ručak i večera); ALL – Allinclusive (sveuključeno: doručak, ručak, večera i piće čiji izbor varira u zavisnosti od izbora hotela); BO - (doručak, ručak, večera, lekarski pregled prilikom dolaska i odlaska, lekarske kontrole, 3 terapije dnevno iz programa kardioloske ili fizikalne rehabilitacije: 1 grupnu + 2 individualne); PM – pogled more; BPM – bocni pogled more; PP – pogled park; PB – pogled brdo; PV – pogledvrt; APP 02 - dvokrevetniapartmanzadveosobe.


 

Opis destinacije

Herceg Novi se nalazi između najviše planine dinarskog masiva, Orjena (1.895 m) i ulaza u jedan od najlepših zaliva sveta, Boku Kotorsku. U njemu su se susretale i ukrštale različite civilizacije što je ostavilo duboki trag na njegov današnji izgled. Već prvi pogled na Stari grad otkriva niz zidina sa visokim i snažnim kamenim tvrđavama i kulama. U samom gradu i njegovoj neposrednoj blizini nalazi se mnoštvo objekata od istorijskog, kulturnog i verskog značaja. Herceg Novi je grad sa najvišom prosečnom temperaturom na Jadranskom moru, sa više od 220 sunčanih dana u godini. Ovo je grad koji nazivaju „gradom večnog zelenila „, mestom u koje su njegovi pomorci doneli više od 250 vrsta egzotičnog bilja sa svojih dalekih putovanja kao svojevrsno sećanje na zemlju i ljude , mora i obale svojih dalekih putešestvija. Poznat je po divnoj mediteranskoj arhitekturi, po bogatom zavičajnom muzeju, naučnoj biblioteci,filmskom festivalu, umetničkoj galeriji, pravoslavnoj crkvi Sv. Aranđela, šetalištu pored mora…Jednostavno grad koji pruža lepezu mogućnosti i zadovoljava sve ukuse..

Organizator putovanja je turistička agencija Plana Tours, broj licence OTP 222/2021 kategorija licence A. Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije Plana Tours. OUP